Menu

Test fotoobrazu SAAL DIGITAL

22 sierpnia 2017 - Recenzje
Test fotoobrazu SAAL DIGITAL

Kilka tygodni temu przez mojego Facebooka zaczęły się przewijać reklamy firmy SAAL DIGITAL ( http://www.saal-digital.pl ) z informacją o możliwości darmowego testu foto obrazu. Jak postępuję z większością reklam postanowiłem i tą reklamę zignorować, jednak ciągle przypominała mi się firma. Pomyślałem – nich stracę. Zarejestrowałem się na stronie, podałem swoje dane i… Kolejna firma, której sam dałem moje dane kontaktowe, pewnie odezwą się z informacją, że owszem test jest za darmo, lecz za przesyłkę trzeba zapłacić kilkaset złotych.
Jakież było moje zdziwienie gdy po kilku dniach otrzymałem mejla z prośbą o informacje gdzie można zobaczyć moje zdjęcia. Poinformowałem SAAL DIGITAL o miejscach, w których są moje prace. Na następny dzień, za pomocą poczty elektronicznej otrzymałem  kod zniżkowy na 250 złotych, wraz z  informacjami jak go wykorzystać.
Mój wybór padł na fotoobraz o wymiarach 30 x45 centymetrów, wydrukowany bezpośrednio na tylnej ściance grubego na 5mm pleksiglasu (inaczej zwanego też „pleksi”, płyta akrylowa). Cena takiego wydruku wynosi 249zł – co do małych cen nie należy.

Zamówienie złożone, teraz czekam na dostawę – mijają 4 dni i paczka jest u mnie w domu. Co moim zdaniem jest terminem wręcz ekspresowym, albowiem paczka jechała do mnie aż z Niemiec. Przesyłka zabezpieczona dokładnie i starannie, co mając na uwadze zawartość jest rzeczą bardzo istotną.
Wykonanie i jakość obrazu jest na wysokim poziomie. Kolory pomimo nietypowego druku są odwzorowane bardzo dobrze, brak jakiegokolwiek efektu smużenia czy innych wad obrazu jakie mogą powstać w procesie druku. Jednocześnie muszę przyznać, że efekt wydruku „za szkłem”, na tylnej ściance pleksi jest wyśmienity i zapiera dech w piersiach. Nie można go porównać z niczym innym – a miałem już do czynienia z wielkoformatowymi drukami na papierach wszelakiej maści jak i na PVC oraz z techniką ALU-Dibond.
Reasumując wszystko co napisałem powyżej, z czystym sumieniem mogę polecić wydruki w tej firmie. Ja na pewno skorzystam z usług SAAL DIGITAL.

Zostaw wiadomość...

%d bloggers like this: